Loppuunmyyty
Hinta179,00€
/
GANT Crestwood G141002 kello
Tyylikäs miesten GANT Crestwood -rannekello nahkarannekkeella.
Kellon teräsrunko on leveydeltään 42,5 mm ja paksuudeltaan 10,3 mm.
Kello on osittain kiillotettu ja osittain harjattu mattapintaiseksi.
Rannekkeena kellossa on tyylikäs 22 mm leveä musta alligaattorikuvioitu nahkaranneke kiillotetulla terässoljella.
Kellossa on hieno tummanharmaa sunray-taulu, joka elää kauniisti valaistuksen mukaan.
Kellotaulussa on kiiltävät ruusukullanväriset viisarit ja indeksit.
GANT Crestwood -kellon ominaisuuksiin kuuluu päivyri ja sekuntiviisari.
GANT-kelloille myönnetään kahden vuoden takuu ja ne toimitetaan valmistajan alkuperäisessä rasiassa.
Toimitamme ja kaiverramme GANT-kellot veloituksetta.
Katso myös muut upeat GANT-kellot.
Tarkemmat tuotetiedot
| Specifications | Values |
|---|---|
| Mallinumero | G141002 |
| Laji | Rannekellot |
| Valmistaja | GANT |
| Malli | Crestwood G141002 |
| Takuu | 2 vuotta |
| Koneisto | Kvartsikoneisto |
| Lasi | Mineraalilasi |
| Materiaali | Teräs |
| Nimi | Gant Crestwood G141002 |
| Ranneke | Nahkaranneke |
| Rannekkeen leveys | 22 mm |
| Rannekkeen vari | Musta |
| Rungon leveys | 43 mm |
| Rungon vari | Teräs |
| Taulun vari | Harmaa |
| Vesitiiviys | 5 bar / 50 m |
- Ilmainen toimitus: yli 50 € tilauksille
- Toimitusaika: 1-3 arkipäivää (paketti) ja 2-5 arkipäivää (pikkupaketti).
- Tuotteet noudettavissa myös ilmaiseksi Vaasan myymälästä
- Toimitustavat: Nouto, pikkupaketti, paketti tai Smarnpost (pakettiautomaatti)
- Palautusoikeus: 30 päivän ilmainen palautusoikeus (ei koske kaiverrettuja tuotteita tai tilaustuotteita)
- Maksutavat: Verkkopankki, luottokortti, MobilePay, Klarna, Svea Payments, Resurs Bank ja lasku/osamaksu
Lue tarkemmat toimitusehdot ja evästeet